Доставка і митне оформлення зразків лікарських засобів

Оксана Даценко

Менеджер по роботі з клієнтами

+380673292977

Доставка і митне оформлення зразків лікарських засобів

Оперативна доставка зразків лікарських засобів. Ефективні рішення логістики температурних вантажів.

Компанія «Альянс Ребус Логістика», є лідером ринку з термінової доставки зразків лікарських засобів з країн: Європи, Північної Америки, Азії. Для клінічних та доклінічних досліджень, а також для фармацевтичної експертизи та контролю якості. Оперативна доставка дозволяє максимально швидко почати лабораторні дослідження ліків нового покоління. Багаторічний досвід успішної роботи на цьому ринку дозволяє пропонувати замовникам найвищі стандарти оперативності з гарантією відсутності будь-яких ризиків.

Контроль якості лікарських засобів сьогодні є найважливішим завданням більшості фармацевтичних компаній, державних органів і дослідницьких центрів. Найчастіше відсутність тих чи інших зразків не дозволяє швидко запустити новий препарат на ринок, що призводить до перенесення термінів і фінансових втрат.

Наші послуги дозволяють отримати стандартні зразки з доставкою в форматі «від дверей до дверей», довіряючи всі необхідні процедури по закупівлі, доставці, митному оформленню й дотриманню «холодового ланцюга» відповідальному та досвідченому перевізнику.

  Ще на етапі планування дослідження наші менеджери допоможуть підібрати оптимальні логістичні рішення, максимально оптимізувати бюджет для логістики. 

  Наші фахівці нададуть вам кваліфіковану підтримку для кожної операції імпорту. Ми перевіряємо, наводимо у відповідність інвойси та супровідну документацію, гарантуємо найкоротші терміни для кожної поставки. Будучи відповідальним імпортером, ми гарантуємо швидке проходження митного очищення для будь-якого виду імпорту: досліджуваного препарату, контрольованих субстанцій, тимчасового ввезення обладнання.

  Наша компанія готова надати Вам надійну консультаційну підтримку для імпортних та експортних процедур для медичного обладнання та інших виробів медичного призначення. Завдяки досконалому володінню усіма тонкощами нормативно-правової бази з урахуванням локального законодавства, сертифікованим брокерам компанії, які пройшли спеціальне навчання, ми гарантуємо швидке та якісне митне оформлення будь-яких матеріалів клінічних досліджень. Ми здійснюємо підтримку в області отримання дозволів на проведення клінічних досліджень, а також отримання дозволів на імпорт, в тому числі препаратів дослідження / порівняння, лабораторних наборів, вивезення біозразків.

Вас також додатково можуть зацікавити наступні послуги: