Доставка і митне оформлення зразків лікарських засобів

Оксана Даценко

Менеджер по роботі з клієнтами

+380673292977

Доставка і митне оформлення зразків лікарських засобів

Оперативна доставка зразків лікарських засобів. Ефективні рішення логістики температурних вантажів.

  Компанія «Альянс Ребус Логістика», є лідером ринку з термінової доставки зразків лікарських засобів з країн: Європи, Північної Америки, Азії. Для клінічних та доклінічних досліджень, а також для фармацевтичної експертизи та контролю якості. Оперативна доставка дозволяє максимально швидко почати лабораторні дослідження ліків нового покоління. Багаторічний досвід успішної роботи на цьому ринку дозволяє пропонувати замовникам найвищі стандарти оперативності з гарантією відсутності будь-яких ризиків.

  Контроль якості лікарських засобів сьогодні є найважливішим завданням більшості фармацевтичних компаній, державних органів і дослідницьких центрів. Найчастіше відсутність тих чи інших зразків не дозволяє швидко запустити новий препарат на ринок, що призводить до перенесення термінів і фінансових втрат.

  Наші послуги дозволяють отримати стандартні зразки з доставкою в форматі «від дверей до дверей», довіряючи всі необхідні процедури по закупівлі, доставці, митному оформленню й дотриманню «холодового ланцюга» відповідальному та досвідченому перевізнику.

 

Вас також додатково можуть зацікавити наступні послуги: