Про нас

Компанія Альянс Ребус Логістика

Ми Сьогодні

Це команда однодумців, яка сконцентрована на логістичних задачах наших Клієнтів. Ми постійно працюємо над розширенням послуг які ми надаємо та їх якістю.

Сприяти розвитку бізнесу наших Клієнтів, розробляючи та впроваджуючи найбільш передові та ефективні логістичні рішення.

Наша компанія не торгує послугами, ми допомагаємо нашим Клієнтам вирішувати їх логістичні задачі.


Наша Історія

Компанія бере свій початок з 2005 року, коли два сформованих професіонали логістичного ринку об’єднали свої зусилля.

2018

Кастомізація специфіки послуг компанії

Кастомізація специфіки послуг компанії

Компанія кастомізує  свою специфіку та займає провідну позицію на українському логістичному ринку по об’єму технічного імпорту з Китаю. Також частина клієнтів переводить співпрацю у формат аутсорсинга ЗЕД.

2015

Значне розширення команди

Значне розширення команди

Команда компанії була розділена на штатні підрозділи які були повністю укомплектовані персоналом. Такий крок менеджменту, дав можливість запропонувати нашим клієнтам нові мультимодальні рішення по доставці вантажу з Західної Європи та Китаю. 

2012

Ребрендинг компанії

Ребрендинг компанії

Компанія пройшла шлях від експедиційної компанії до оператора логістичних послуг. Проведений ребрендинг був покликаний відобразити ці зміни.

2008

Міжнародна фінансова криза

Міжнародна фінансова криза

У період стагнації абсолютно всіх галузей світової економіки, радикального зменшення об’ємів перевезення, менеджмент вперше стикається з серйозними викликами. Проте рішення сконцетруватися на збірних вантажах з Європи та відкрити свій транзитний склад у Польщі виявилось вірним, що дало змогу закінчити рік з прибутком й зберегти команду. 

2007

Переїзд в новий офіс

Переїзд в новий офіс

Компанія стабільно розвивається, переїзд у новий офіс, команду розширено до п’яти чоловік, серед послуг додано: митне очищення, авіаперевезення, збірні вантажі, перевезення негабаритів.

2005

Початок діяльності

Початок діяльності

Команда компанії  складається з двох засновників які концентрують свої зусилля на наданні послуг міжнародного автоперевезення.